O mně

Michal Kalman

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s obchodem, úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

V současné chvíli úzce spolupracuji s Investiční skupinou která se zabývá vykupováním a investicemi do nemovitostí. Od roku 2021 jsem se stal garantem dražebního serveru www.online-drazby.cz a díky tomu Vám mohu nabídnout nejmodernější formu prodeje nemovitosti.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. K fotografování nemovitostí používám profesionální fotoaparát, připravuji plánky k nemovitostem, vytvářím Home Staging, pomáhám s přípravou PENB... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

0 let zkušeností v oboru
0 klientů
0 realizovaných transakcí